Praha.cz

 
Nacházíte se: Zprávy Zprávy z Prahy Na veletrhu v Holešovicích si poprvé zasportujete
Na veletrhu v Holešovicích si poprvé zasportujete
Úterý, 03. květen 2016 07:08
Na veletrhu v Holešovicích si poprvé zasportujete

Oblíbený veletrh zasvěcený sportu a tělesné kultuře Sport Expo 2016 rozhýbe od čtvrtka 5. května až do soboty 7. 5. Výstaviště v Praze-Holešovicích. Pořadatelé se stejně jako loni postarali o bohatou nabídku sportovních produktů a služeb za bezkonkurenčně příznivé ceny. Přijďte si výhodně nakoupit a rozšířit své obzory ve sportovní oblasti, která vás zajímá. Letos poprvé si můžete i aktivně zacvičit!V prodeji bude sportovní obuv, oblečení, teamové oděvy, výživa pro sportovce, id náramky, tejpování, workout sestavy nebo sportovní nářadí. Těšit se můžete na výrobky světoznámých značek Adidas, Ecco, Reebok nebo Sportisimo, účast ale přislíbila více jak stovka vystavovatelů a firem z celého světa, jejichž akční rádius prosakuje nejrůznějšími sportovními odvětvími a obory. Nemusíte se proto obávat, že by zrovna váš oblíbený koníček zůstal stranou!


Bohatý doprovodný program ovládnout cvičitelé fitness, stejně dobře jako tanečnice pole dancingu při již oblíbeném klání Pole Battle League. Kdyby vás více než klid tělocvičen oslovoval čerstvý vzduch, k dispozici budou návazné sportovní aktivity v blízké Stromovce. Letos totiž pořadatelé nehodlají návštěvníky jednostranně bombardovat širokou paletou výrobků či pouhými ukázkami.


Sportovní disciplíny typu bouldering, dance, crazy bubble, hokejbal, street workout, parkur, crossfit nebo lezení na umělé stěně si budou moci vyzkoušet sami přímo na místě. Sport Expo 2016 své návštěvníky poprve vyvede z divácké pasivity, dovolí jim si v rámci veletrhu také aktivně oddechnout a slibuje víkend plný pohybu, relaxace a zdraví. Na holešovické Výstaviště letos poprvé vyrazí lidé nejen pro sportovní zboží, služby a produkty stejně zaměřených firem, ale také s cílem vyzkoušet novinky a trochu si zasportovat.


Zdroj a úvodní foto: sport-expo.cz

(zmk)Na veletrhu v Holešovicích si poprvé zasportujete